BIROJS

[smartslider3 slider=2]

MŪSU KVALITĀTES ZĪME — PIEREDZE UN ATBILDĪBA

JURIDISKAJĀ BIROJĀ «MP»  ir apvienojušies spēcīgi nozares speciālisti ar mērķi nodrošināt augstu pakalpojumu kvalitāti. Birojā praktizējošo juristu un advokātu apjomīgā pieredze, sniedzot juridiskos pakalpojumus Latvijas un ārvalstu komersantiem, ļauj birojam kļūt par izcilu piemēru, kā ar zināšanām un pieredzi, varam nodrošināt savu pakalpojumu kvalitāti. Mēs zinām, kā un esam to pierādījuši, un esam gatavi uzņemties jaunus izaicinājumus, un uzveikt tos.  Mēs strādājam ar vietējiem un ārvalstu klientiem, sākot no līgumu un atzinumu gatavošanas līdz pat pārstāvībai apjomīgās un sarežģītās civillietās.

Mūsu klientu vidū ir gan valsts un pašvaldības iestādes, gan vietējie un starptautiskie komersanti. Juridiskais  birojs «MP» pret ikvienu klientu attiecas ar visaugstāko rūpību, un katrs klients saņem visaukstāko kvalitāti. Mēs nedalām klientus labajos un sliktajos, mazāk nozīmīgos un būtiskos, jo mums vissvarīgākais ir apmierināts klients, izcila biroja reputācija un gandarījums par kvalitatīvi paveiktu darbu.

 Juridiskā biroja «MP» viena no priekšrocībām ir tas ka spējam atrisināt sarežģītas un grūtas lietas,

Mūsu biroja komandā apvienojušies zinoši speciālisti, kurš katrs ir neatkārtojama personība, bet mūs visus vieno kopīgas vērtības: atbildība, kvalitāte, godīgums, konfidencialitāte un cilvēcība.

Juridiskajā birojā “MP” mērķis

Sniegt daudzpusīgus un kvalitatīvus juridiskos pakalpojumus, visās jurisprudences jomās un  veicināt mūsu klientu attīstību un juridisko aizsardzību.

Mēs piedāvājam JUMS juridisko palīdzību šādās lietās:

Lai pieteiktos  juridiskajām konsultācijām vai uzdotu Jums interesējošu jautājumu, rakstiet šeit Mēs uzreiz atbildēsim uz Jūsu jautājumu un pierakstīsim Jūs bezmaksas juridiskām konsultācijām Jums vēlamā laikā.
Piedāvājam izmantot mūsu pakalpojumu “Brīdinājums” ar kuru Jūsu uzņēmums parāda rašanās gadījumā informē klientu par lietas nodošanu juridiskajā birojā „MP”, kas būtiski samazinās risku par nesavlaicīga parāda samaksāšanas vai rēķinu neapmaksāšanas par preci vai pakalpojumu.