MAKSĀTNESPĒJAS PROCESS

Maksātnespēja

Liels parādu slogs uzņēmumam var būtiski ietekmēt tā turpmāko darbību, sagraujot gan klientu, gan sadarbības partneru uzticības līmeni. Savukārt fiziskas personas gadījumā sakrājušās parādsaistības ievērojami pasliktina dzīves kvalitāti. Tāpēc maksātnespēja ir labākais veids, kā apturēt parādu piedziņu, izkļūt no parādu „jūras” un turpināt pilnvērtīgu darba/privāto dzīvi.

Maksātnespēja – ar tiesas spriedumu noteikts stāvoklis, kad juridiska persona vai privātpersona nav spējīga noteiktā izpildes termiņā nokārtot savas finanšu saistības.

Maksātnespēja ir viena no juridiskā biroja „MP” specializācijām. Mūsu komanda sastāv no spēcīgiem un pieredzējušiem nozares profesionāļiem, juristiem un advokātiem, kuri palīdzēs jums atbrīvoties no parādiem un atjaunot jūsu maksātspēju. Turklāt mūsu komandā nav neviena maksātnespējas administratora, līdz ar to jūsu kā parādnieka interešu aizstāvība noritēs vēl efektīvāk un objektīvāk.

Maksātnespējas process

Juridiskā biroja “MP” komanda specializējusies maksātnespējas tiesiskās aizsardzības jautājumos, t.sk., kreditora prasījumu sagatavošanā, pārstāvībā strīdos ar maksātnespējas administratoriem, klientu pārstāvībā kreditoru sapulcēs, identificējot apstrīdamos darījumus, TAP sagatavošanā, ārpustiesas tiesiskās aizsardzības procesos. Biroja pieredzē ir fizisko personu maksātnespējas procesu organizēšana. Biroja komandā neietilpst neviens maksātnespējas administrators, līdz ar to biroja juristi nodrošina vēl labāku un objektīvāku interešu aizstāvību.

Mēs:

 • sniegsim detalizētu konsultāciju maksātnespējas jautājumos,
 • pārstāvēsim uzņēmumu kredītu restrukturizācijas, vietējos un pārrobežu maksātnespējas jomās,
 • aizstāvēsim maksātnespējas tiesvedības procesos, kā arī kreditoru sapulcēs un ātri identificēsim ikvienu apstrīdamo darījumu,
 • sagatavosim maksātnespējas pieteikumu, tiesiskās aizsardzības procesa dokumentāciju,
 • pārstāvēsim uzņēmumu bankrota procedūrā,
 • atjaunosim uzņēmuma darbību vai sagatavosim dokumentus sanācijai,
 • veiksim parādu pārstrukturizāciju,
 • pārstāvēsim ārpustiesas tiesiskās aizsardzības procesos.

  Konsultācijas pie vadošajiem Latvijas Juristiem

  Juridiskā biroja “MP.” juristiem ir liela pieredze dažādu juridisko jautājumu risināšanā, un sarežģītu lietu vešanā.